Hep

Diagnosticat recent

Creaza un subiect nou
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatoare
 Subiecte   Raspunsuri   Autor   Vizualizari   Ultimul mesaj 
Nu sunt mesaje noi Semnificatie Anticorpi Hbc pozitiv
3 Fabiana 1597 Mon Jun 26, 2017 5:24 am
Alexe Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Anti-HBs (cantitativ) - un raspuns ?
0 Alexe 210 Mon Jun 26, 2017 4:51 am
Alexe Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Rezultate analize Hepatita B - Nedumerita...
0 BlackAlbatros 178 Sun Jun 25, 2017 2:20 am
BlackAlbatros Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi VIREMIE MARE VIRUS D
6 robertvalentin 1866 Mon Jun 19, 2017 6:55 am
silver78 Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi ANTIBIOTICE IN HEPATITA B
1 atomulgrabit 359 Wed Jun 07, 2017 1:34 pm
lixandru Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Purtator cronic cica. Bine v-am gasit !
[ Du-te la paginaDu-te la pagina: 1, 2, 3, 4 ]
39 lixandru 3405 Wed May 10, 2017 11:08 am
guster Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi nu ma pot aduna..:(
[ Du-te la paginaDu-te la pagina: 1, 2 ]
10 alexana 916 Sat Mar 18, 2017 12:13 pm
Adrian sm 8631 Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi pozitiv hep b
4 bogu20 1680 Fri Feb 17, 2017 7:11 am
Holcan Maria Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Internate Matei Bals
3 Alexa 1786 Sat Jan 28, 2017 7:56 am
lavdeea Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Entecavir si Sarcina
3 Ella2014 790 Sun Jan 15, 2017 10:16 am
cc Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi O MARE RUGAMINTE!!!!!!!!!!!!!!
1 atomulgrabit 1201 Thu Dec 29, 2016 1:48 am
Holcan Maria Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Vindecare hepatita cronica B?
[ Du-te la paginaDu-te la pagina: 1, 2 ]
11 Gabitza125 7847 Thu Oct 20, 2016 9:42 pm
mihaela1980 Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Diagnosticata recent cu Hepatita B
[ Du-te la paginaDu-te la pagina: 1, 2 ]
11 Alexa 4577 Thu Jan 21, 2016 8:46 am
liviu p Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Control Hepatita A
0 victor 1739 Thu Jan 14, 2016 1:58 pm
victor Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Reactii adverese severe - Interferon Hepatita C Cronic
1 Tinutza 782 Sun Nov 29, 2015 12:02 pm
guster Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi urgent
0 adelina 936 Fri Sep 25, 2015 2:27 am
adelina Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Dr Antonica Doina Clementina
0 Alexa 1214 Thu Sep 24, 2015 1:05 am
Alexa Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Analize in stabilirea diagnosticului - gratuitati
1 ioaua 1235 Tue Sep 22, 2015 6:11 am
guster Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi soc si panica!!! hep B pozitiv si analize in Anglia
2 Lala23 1330 Sat Sep 12, 2015 2:34 am
Lala23 Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Tratament Hepatita C
1 Elena23 2569 Wed Sep 09, 2015 1:55 am
Elena23 Vizualizarea ultimului mesaj
Creaza un subiect nou
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatoare
Mergi direct la: