Hep

Diagnosticat recent

Creaza un subiect nou
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Urmatoare
 Subiecte   Raspunsuri   Autor   Vizualizari   Ultimul mesaj 
Nu sunt mesaje noi soc si panica!!! hep B pozitiv si analize in Anglia
2 Lala23 1698 Sat Sep 12, 2015 2:34 am
Lala23 Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Tratament Hepatita C
1 Elena23 2969 Wed Sep 09, 2015 1:55 am
Elena23 Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Ag HBs 3198
9 MariusRF 2480 Mon Jul 13, 2015 9:16 pm
guster Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi INTERFERON
0 atomulgrabit 1122 Sun Jun 28, 2015 8:13 am
atomulgrabit Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi DE URMARIT! OZONOTERAPIE, PREZENTARE CAZ HEPATITA C!
0 atomulgrabit 1411 Fri Jun 26, 2015 10:10 am
atomulgrabit Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi RECENT DIAGNOSTIVAT POZITIV AG HBS
5 Emanuel 1929 Wed Jun 24, 2015 7:23 am
atomulgrabit Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi CAUT MEDIC BUN IN TIMISOARA!!!!!
0 atomulgrabit 916 Mon Jun 22, 2015 9:45 am
atomulgrabit Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi ANALIZE HEPATITA B
7 atomulgrabit 2236 Sat Jun 20, 2015 3:45 pm
atomulgrabit Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi CAUT MEDIC BUN PE PROBLEME DE HEPATITA B
2 atomulgrabit 1353 Thu Jun 18, 2015 1:12 pm
guster Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi ANTI HBe pozitiv
6 atomulgrabit 1240 Sun Jun 14, 2015 7:40 am
atomulgrabit Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi ANTI HBe pozitiv
0 atomulgrabit 907 Sat Jun 13, 2015 8:08 am
atomulgrabit Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi HEPATITA B SAU
2 alisa rania 1020 Sat Jun 06, 2015 1:06 am
alisa rania Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Abia descoperit ,vreau sfaturi!
1 Hutanu mariana 919 Fri Jun 05, 2015 9:19 pm
guster Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi rezultate analize...nevoie de o parere/sfat
7 demisie 1723 Wed Jun 03, 2015 12:22 pm
demisie Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi neeed help lama briciului!!!!
4 motanu_rau17 1242 Fri May 08, 2015 3:42 am
ella Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi REZULTAT FIBROSCAN
5 atomulgrabit 2307 Sat Apr 25, 2015 10:30 am
Roxana n Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi [ Chestionar ] Ac Anti-HBc pozitiv, ce inseamna ?
4 ilie_iulian 5736 Sat Apr 04, 2015 12:05 pm
ilie_iulian Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi INTERPRETARE ANALIZE HEPATITA B
1 mihaela86 1384 Sun Mar 15, 2015 6:12 am
marius ionut Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Hepatita C
1 alexandra huidu 1777 Wed Feb 25, 2015 10:38 am
Gabitza125 Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Hepatita B si alte afectiuni
2 atomulgrabit 1444 Sat Jan 03, 2015 7:16 pm
atomulgrabit Vizualizarea ultimului mesaj
Creaza un subiect nou
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Urmatoare
Mergi direct la: