Hep

Diagnosticat recent

Creaza un subiect nou
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Urmatoare
 Subiecte   Raspunsuri   Autor   Vizualizari   Ultimul mesaj 
Nu sunt mesaje noi Ag HBs cantitativ - valoare mare???
4 cioculetz 12909 Tue Mar 25, 2014 8:00 am
4est Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi hepatita B cu replicare scazuta
3 dirijabil 4325 Mon Feb 10, 2014 5:23 am
4est Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi hepatita b
1 Monica1975 2206 Mon Feb 10, 2014 5:18 am
4est Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Virusolog Bucuresti
0 simona2014 1646 Sun Jan 05, 2014 1:44 pm
simona2014 Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Buna ziua.
0 AdrianaZ 1443 Fri Oct 18, 2013 12:59 am
AdrianaZ Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Buna ziua
4 cristinanico 4249 Thu Oct 10, 2013 6:24 am
ella Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Hepatita B pozitiv, rog ajutor interpretare analize
5 onishkka 8157 Fri Sep 13, 2013 2:48 am
4est Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Valori cantitative Ag HBS
2 rzv 3021 Fri Sep 13, 2013 2:43 am
4est Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Diagnosticat cu HBe Ag negativ si anti HBe positiv
0 MultiNaturale 1593 Sat Aug 31, 2013 2:11 am
MultiNaturale Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi va rog sa ma sfatuiti - analize pozitive Hepatita B
7 Carla 3735 Tue Jul 23, 2013 12:55 am
Carla Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi teste analize markeri hepatici am scapat de hepatita?
0 dan67 2237 Sat Jul 06, 2013 11:21 am
dan67 Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi rog raspuns
3 carmenzeiden 3434 Wed Jun 26, 2013 12:45 pm
carmenzeiden Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Poate cineva sa imi raspunda?
3 Tina 1412 Thu Jun 13, 2013 4:37 am
cla Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi despre hepatita b
1 retdumisef1 1395 Thu Jun 06, 2013 3:48 am
Tina Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi AJUTOR.....HEPATITA B PLUS D
6 robertvalentin 3972 Wed Jun 05, 2013 9:23 am
robertvalentin Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Va rog frumos sa ma ajutati!
1 Tina 2795 Tue Apr 30, 2013 3:10 pm
ioana2 Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi hepatita cronica recent diagnosticata
7 Bella32 4605 Sun Apr 21, 2013 3:52 am
Tina Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi diagnostic aflat acum nici 48 ore
3 roza0504 2479 Thu Apr 11, 2013 12:44 am
4est Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Hepatita B !!
1 georgiana_g 2211 Thu Apr 11, 2013 12:38 am
4est Vizualizarea ultimului mesaj
Nu sunt mesaje noi Iubita mea are hepatita B acuta
2 Danyelito90 1855 Thu Apr 04, 2013 5:31 am
Danyelito90 Vizualizarea ultimului mesaj
Creaza un subiect nou
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Urmatoare
Mergi direct la: