Hep

Control Hepatita A

Creaza un subiect nou Raspunde la subiect

Mesaj Autor
Trimis: Thu Jan 14, 2016 1:58 pm Titlul subiectului: Control Hepatita A Raspunde cu citat (quote) In luna Decembrie m-am prezentat la spital pentru ca aveam grata si vomitam.In spital am facut analize si am fost diagnosticat cu Hepatita Acuta Virala Tip A forma icterica medie, obezitate gradul 1,stomatita micotica .Am fost internat aproximativ 9 zile acum au trecut cam 21 de zile de la externare si ar trebuie sa fac un control am inteles ca ar fi posibila internare de zi dar cand am fost la spital sa ma interesez de control am inteles ca nu pot sa fac analizele doar daca stau 2-3 zile internat in regimul de spitalizare continua la sectia de Boli Infectioase .Va rog unde se poate face acest control fara internare exemplu la un cabinet privat in Cluj cam ce presupune acest control ce analize imi trebuie ? In spital nu prea imi place atmosfera si unerori am si stari de anxietate din cauza stresului provocat de spitalizare continua .La un laborator privat se pot face aceste analize sa fie valabile.Daca nu te prezinti la controlul de la 3 saptamani de la externare ce se poate intampla .Imi cer scuze daca am facut greșeli de exprimare sau de scriere
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
victor
  • Data inscrierii: 14/Jan/2016

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   

Creaza un subiect nou Raspunde la subiect
Mergi direct la: