Hep

Entecavir si Sarcina

Creaza un subiect nou Raspunde la subiect

Mesaj Autor
Trimis: Fri Jul 29, 2016 7:58 am Titlul subiectului: Entecavir si Sarcina Raspunde cu citat (quote) Buna ziua,

Am mai scris pe acest forum, dar totusi nu am primit nici un raspuns clar....
Exista persoane care au nascut copii sanatosi in urma tratamentului cu Entecavir?
Tratamentul este urmat de sotul meu, iar medicul lui ne-a recomandat sa nu intrerupem tratamentul, deoarece este posibil ca bebe sa iasa sanatos.....dar este posibil sa nu iasa sanatos.....
Exista cineva care s-a aflat in aceasta situatie??? : Confused
Ne-ar ajuta mult o parare a unor persoane care au trecut printr-o sarcina si care au urmat acest tratament.

Multumesc mult!

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ella2014
  • Data inscrierii: 16/May/2014

Trimis: Mon Oct 17, 2016 3:27 am Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote) Mi se pare incredibil, de cat timp cer informatii legate de acest subiect si nu primesc nici un raspuns, pe nici un forum, nicaieri.
Inteleg ca nu exista oameni care au facut copii cu acest tratament?!?!?! Chiar nu exista in acest froum nici macar o persoana de sex masculin care urmeaza tratament cu entecavir si are copil?!
Inteleg ca acest forum este pentru suport reciproc.....eu inca il astept. Sad

Ella2014
  • Data inscrierii: 16/May/2014

Trimis: Sat Jan 07, 2017 3:23 pm Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote) Si eu am aceeasi problema. Chiar nimeni nu stie despre aceasta situatie? Sa-mi zici si mie daca afli ceva.
MarianaMariana18
  • Data inscrierii: 07/Jan/2017

Trimis: Sun Jan 15, 2017 10:16 am Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote) Eu nu cred ca virusul s-ar trimite asa usor de la barbat la copil. Mai ales ca exista vaccin pe care poate sa-l ia partenera, tehnici de fertilizare..
cc
  • Data inscrierii: 09/Nov/2014

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   

Creaza un subiect nou Raspunde la subiect
Mergi direct la: