Hep

Internate Matei Bals

Creaza un subiect nou Raspunde la subiect

Mesaj Autor
Trimis: Tue Sep 01, 2015 12:59 am Titlul subiectului: Internate Matei Bals Raspunde cu citat (quote) Buna!

A fost cineva internat de 1 zi la Matei Bals ...cum se procedeaza ,as vrea sa imi fac o internare de o zi pentru analize Hep B .

Multumesc,

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alexa
  • Data inscrierii: 30/Apr/2015

Trimis: Fri Sep 04, 2015 10:41 pm Titlul subiectului: Re: Internate Matei Bals Raspunde cu citat (quote) Salut Alexa,

Biletul de internare de 1 zi nu inseamna neaparat si internare in spital.

Este o portita bircocratica, rolul biletului de 1 zi fiind de a-ti permite sa faci analizele pe costul spitalului.
Practic, este dovada spitalului ca tu ai fost "internata" si ca a fost nevoie de investigatii suplimentare (viremie).

Guster

guster
  • Data inscrierii: 04/Apr/2015

Trimis: Tue Sep 15, 2015 1:37 am Titlul subiectului: Buna! Raspunde cu citat (quote) Mi a fost recomandata de medicul meu de familie aceasta posibilitate de a face toate analizele anual la spitalul Matei Bals ,pe baza biletului de trimitere:) fiind un spital de boli infectioase Smile

Multumesc,

Alexa
  • Data inscrierii: 30/Apr/2015

Trimis: Sat Jan 28, 2017 7:56 am Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote) Buna Alexa, ce diagnostic ti-a pus pe trimitere si la ce medic ai fost? Ti-au facut toate analizele? Daca nu, vreau sa stiu ce ai platit ca ma interesa sa aflu despre FibroMax, FibroScan si FibroTest.
Multumesc!

lavdeea
  • Data inscrierii: 28/Jan/2017

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   

Creaza un subiect nou Raspunde la subiect
Mergi direct la: