Hep

La ce medici ne tratam?

Creaza un subiect nou Raspunde la subiect
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Mesaj Autor
Trimis: Tue Oct 01, 2013 9:55 am Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote) referitor la Tenofovir si posibilele probleme (rezistenta sau probleme renale)
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
4est
  • Data inscrierii: 13/Jul/2011

Trimis: Mon Oct 14, 2013 4:49 am Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote) Am fost recent la dl doctor AV Ditoiu (Endocenter) care m-a lamurit. Intr-adevar un doctor pe care-l pot recomanda oricui, calm, glumet, foarte informat (blogurile dansului sunt o mina de aur). Era de mult pe "my to do list". In cazul meu mi-a recomandat monitorizare la 6 luni. Sunt sigur ca in anii urmatori va aparea medicamentul minune care sa elimine virusul definitiv (nu doar sa ne amageasca cum e acum).
gabi.n
  • Data inscrierii: 25/Sep/2013

Trimis: Sat Apr 04, 2015 7:24 am Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote) Dr. Liana Gheorghe - sef Sectia III Gastroenterologie Fundeni.
Dintre toti medicii la care am mers, e singura care stie mai multe despre hepatita B decat mine.

guster
  • Data inscrierii: 04/Apr/2015

Trimis: Sun Nov 29, 2015 4:02 am Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote) Prin Ploiesti recomanda cineva un medic bun? Sau cum zice guster, care sa stie mai mult decat mine despre virusul asta? Razz

cc
  • Data inscrierii: 09/Nov/2014

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   

Creaza un subiect nou Raspunde la subiect
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Mergi direct la: